niedziela, 3 kwietnia 2016

Podsumowanie marca

W marcu nie poświęciłam Biblioteczce tyle uwagi, na ile zasługuje. Niesamowicie pochłonęło mnie czytanie, a także brak pomysłów i czasu na jakieś inne posty, dlatego mieliście tutaj taki wysyp recenzji. Może i nie przeczytałam tak potężnej liczby książek, jak w  lutym, ale jestem całkiem zadowolona zważywszy, że w pierwszej połowie miesiąca było ich zaledwie trzy i przeczytałam tylko jedną, która mi się nie podobała. Pozostałe były strzałami w dziesiątkę i odbyłam z nimi niesamowite przygody. Poza tym w marcu nawiązałam swoją pierwszą współpracę z wydawnictwem Genius Creations i, jak na razie, jest ona bardzo owocna - otrzymałam od pana Dawida kilka bardzo przydatnych rad oraz niesamowitą Studnię Zagubionych Aniołów, o której mogliście przeczytać już w poprzednim poście.
Kwiecień mam nadzieję będzie lepszym miesiącem, a na pewno w tym czasie nie będę przynosić ze sobą pracy do domu. W przyszłym tygodniu zaczynam nareszcie moje praktyki w bibliotece. Jestem dobrej myśli, ponieważ w ciągu tych wielu lat korzystania z jej usług przekonałam się, że panie zarówno bibliotekarki, sekretarki, jak i pani dyrektor są naprawdę bardzo miłe. Z racji profilu klasy nie spodziewam się przesiadywania w głównej sali, ale samo całodzienne przebywanie tam będzie niesamowite. No i wieczorami będzie czas na czytanie, a nie przesiadywanie nad książkami. ;)

          Książka miesiąca:
Przeczytane: 7
King Stephen Chudszy 9/10
Zink Michelle Proroctwo Sióstr 7/10
Shannon Samantha Czas Żniw 5/10
Cass Kiera Syrena 7/10
Christie Agatha ABC 8/10
Gerritsen Tess Chirurg 9/10
Laisen Artur Studnia Zagubionych Aniołów 10/10

Plany czytelnicze na luty:
Laisen Artur CK Monogatari
King Stephen Bazar Złych Snów
Sallisbury Melinda Córka Zjadaczki Grzechów
Kubasiewicz Magdalena Spalić WiedźmęNajlepsza ksiażka: Laisen Artur Studnia Zagubionych Aniołów
Najgorsza ksiażka: Shannon Samantha Czas Żniw

6 komentarzy:

 1. Zdążyłam przeczytać w marcu tylko "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall i rozpoczęłam twoje polecenie i wkręciłam się w "Witajcie w Rosji". Plany na kwiecień? Repetytoria i ewentualnie "Dżuma" do dokończenia. Jednym słowem było ciekawie, ale mogło być lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po pierwsze gratuluję współpracy <3 Brawo :3 Zwłaszcza, że Studia Aniołów spod szyldu GC Ci się spodobała, najważniejsze to cieszyć się z lektury książek :D Widzę, że marzec był dla Ciebie owocny w niezłe książki, same wysokie oceny :D Oby w kwietniu żadnych bubli <3 Miłego czasu w bibliotece <3
  LeonZabookowiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyników i nawiązania współpracy! :)
  "Czas Żniw" tylko 5/10? Zaskakująco nisko jak na książkę, która zbiera przede wszystkim pochwały. No, ale cóż, nie każdemu musi się podobać. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serce mi krwawi, gdy widzę tak niską ocenę "Czasu Żniw", bo jestem zakochana w wizji świata wykreowanej przez Samanthę Shannon i w tym miejscu będę cię usilnie namawiała do sięgnięcia po drugą część, bo "Zakon Mimów" jest jeszcze lepszy niż pierwszy tom i może akurat przypadnie ci do gustu, a przynajmniej będę trzymała za to kciuki!
  Gratuluję współpracy, oby tak dalej!

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny wynik, gratuluję! Mój marzec niestety wypadł bardzo kiepsko, a wszystko przez to, że ciągle brakuje czasu na czytanie :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyniku :) Mi niestety w marcu czytanie nie poszło tak dobrze- mam na swoim koncie tylko 3 książki :( mam nadzieję, że w kwietniu będzie lepiej :) /Klaudia

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie komentarz, ponieważ bardzo mnie to motywuje do dalszego pisania o książkach. Pamiętaj jednak, że jest to miejsce na dyskusje na temat posta, a nie spam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...