wtorek, 15 marca 2016

Maraton Czytelniczy z Colleen Hoover!


Moi drodzy, pewnie do was wszystkich dotarła już informacja o tym, że w dniach 11-15 kwietnia do Polski zawita jedna z najbardziej znanych pisarek nurtu Young Adult, w której twórczości jestem kompletnie zakochana, choć za mną dopiero dwie książki. Z tego powodu razem z Kasią, Olą, Darią, Agatą, Dominiką, Edytą i Izą w dniach 15 marca - 15 kwietnia przeprowadzimy maraton z dokładnie jej książkami! Każda z nas wzięła pod "patronat" inną książkę i będzie ją czytać razem z wami. ;)
Poniżej znajdziecie harmonogram maratonu - każdego dnia danej książki o godzinie 18 rozpocznie się dyskusją z nią w roli głównej, w których mogą pojawić się spoilery.


6 komentarzy:

 1. Ajajaj! Brzmi mega zachęcająco, ale wątpię, że udałoby mi się pochłonąć aż tyle książek tej autorki :) co prawda "Pułapka uczuć" to książka, za którą za niedługo się zabieram.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od Colleen Hoover czytałam tylko "Pułapkę uczuć" i "Maybe Someday". Obie bardzo mi się podobały, ale jakoś nie szaleję za twórczością tej pani ;)).

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna akcja. Niestety nie mam tak wielu książek Colleen Hoover, żeby zorganizować sobie w domku maraton.
  I czas także dopieka...
  Pozdrawiam,
  Isabelle West
  Z książkami przy kawie

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł. Ja nie czytałam jeszcze nic (NIC!!!) Colleen Hoover i może wypadałoby to zmienić, ale do akcji nie dołączę - czas, czas, czas...

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi bardzo fajnie, ale ja czytałam wszystkie te książki oprócz "Maybe Not", "Confess" i "Ugly Love", więc chyba to nie dla mnie, ale oczywiście życzę powodzenia :D
  Pozdrawiam.
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł, jednak nie wiem czy przyłączę się do maratonu, mimo że uwielbiam tę autorkę ;)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie komentarz, ponieważ bardzo mnie to motywuje do dalszego pisania o książkach. Pamiętaj jednak, że jest to miejsce na dyskusje na temat posta, a nie spam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...