środa, 1 czerwca 2016

Podsumowanie maja

Właściwie to nie mam zbyt wiele do powiedzenia na temat maja. Minął bardzo szybko. Zaliczyłam praktyki, wróciłam do szkoły i teraz zbieram się do jak najlepszego zaliczenia roku, ponieważ kilka proponowanych ocen mi się nie podoba - wiem, że zasłużyłam na więcej. Na szczęście w tej całej bieganinie starczyło mi czasu na czytanie. Wciąż utrzymuję poziom ponad 5 książek w ciągu miesiąca, co bardzo mnie cieszy i jednocześnie wcześniej niż planowałam dobrnęłam do liczby 40 przeczytanych pozycji od początku roku kalendarzowego. Poza tym, jak pewnie zauważyliście, nawiązałam dwie, nowe współprace, z wydawnictwem Sine Qua Non i Colorful Media. Otrzymałam nagrodę czytelnika roku fundowaną przez bibliotekę, do której chodzę odkąd nauczyłam się czytać i to w sumie na tyle jeśli chodzi o ważniejsze newsy z tego miesiąca. Tylko cały czas mam wrażenie, że Biblioteczka zasługuje na więcej uwagi niż jej mogę poświęcić.

     Książka miesiąca:

Przeczytane: 7
Pullman Philip Złoty Kompas 6/10
King Stephen Christine 8/10
Ćwiek Jakub Grimm City. Wilk! 8/10
Łukawski Jacek Krew i Stal 9/10
Lowry Lois Dawca 10/10
Atwood Margaret Opowieść Podręcznej 8/10
Le Guin Ursula K. Czarnoksiężnik z Archipelagu 9/10

Plany czytelnicze na maj:
Chamberloin Diane Dar Morza
Jamiołkowski Marcin Okup Krwi
Jamiołkowski Marcin Order
Jamiołkowski Marcin Bezsenni

Najgorsza książka:
    Pullman Philip Złoty Kompas

Tymczasem na blogu:

Wyświetleń: 29 958
Opublikowanych komentarzy: 1771
Obserwatorów: 117
Polubień fanpage'a: 47

Recenzji: 7


Pozostałych postów: 4
Podsumowując był to całkiem przyjemny miesiąc, jeśli chodzi o książki. Udało mi się przeczytać prawie same perełki... i jednego gniota, ale o tym zapomnijmy. A właśnie! Pamiętacie jeszcze o tym, że dzisiaj rusza drugi raz wyzwanie Czytam nie tylko amerykanów!? ;)
Jak wam poszedł ten miesiąc? Co i ile przeczytaliście? Jak wam się podobały te książki? Opowiadajcie z chęcią posłucham. :)

11 komentarzy:

 1. Dla mnie ten miesiąc był przede wszystkim męczący. Książek niewiele przeczytanych, a nauki dużo. Mam nadzieję, że literackie braki odbiję sobie w wakacje :) Gratuluję stosiku i pozdrawiam serdecznie
  nalogowy-ksiazkoholik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyniku! Ja również w tym miesiącu czytałam,,Czarnoksiężnika z Archipelagu", jednak trochę mniej mi się podobał ;)
  Pozdrawiam :*
  www.biblioteczkapati.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyników! U mnie maj był jak dotąd najlepszym miesiącem w tym roku. :)
  Zaczytanego czerwca! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Maj był dla mnie strasznie męczący i produktywny, ale w zakresie edukacji...
  Miałam bardzo mało czasu na czytanie, także Twój wynik jest lepszy od mojego :(
  Intryguje mnie "Dawca", mam nadzieję, że wpadnie w moje rączki! :)
  Pozdrawiam!
  zaczytana-iadala.blogspot.com
  PS. Zapraszam na rozdanie z "Czerwoną królową" na moim blogu! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Z tych wszystkich czytałam Krew i stal, zdecydowanie adekwatna ocena! ;) Natomiast najbardziej chciałabym poznać w końcu Le Guin, dużo dobrego o niej słyszałam ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam żadnej z przeczytanych przez Ciebie książek. Jeśli chodzi o "Dawcę", to oglądałam film i nie wiem czemu, ale do książki mnie nie ciągnie.
  Zaczytanego czerwca!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dobre książki udało Ci się przeczytać, sama na kilka mam ochotę, niektóre czytałam. Równie zaczytanego czerwca dla Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 8. 7 książek to bardzo dobry wynik. Wielkie gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 9. Za mną w końcu matury i teraz będę nadrabiała książkowe zaległości, których mi się nazbierało przez ostatnie dwa miesiące. Mam tyle powieści, że nie wiem, od której powinnam zacząć ;) Gratuluję wyników i mam nadzieję, że w czerwcu będzie jeszcze lepiej! Zbliżają się wakacje, więc może wtedy uda ci się poświecić Biblioteczce tyle czasu, ile byś chciała.

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 10. Podziwiam, ja ostatnio nie mam czasu na czytanie :C

  Zapraszam też na dopiero startującego bloga
  zamknietawpozytywce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Widzę tutaj Charlotte Link :-) Polecam "Wielbiciel" hehehehe :-D Ja nie mam czasu, żeby aż tyle przeczytać :'( Kiedyś miałam 😥

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie komentarz, ponieważ bardzo mnie to motywuje do dalszego pisania o książkach. Pamiętaj jednak, że jest to miejsce na dyskusje na temat posta, a nie spam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...