czwartek, 19 maja 2016

Ucz się języków razem z Colorful Media!

W ramach nawiązanej współpracy chciałabym przedstawić wam wydawnictwo Colorful Media założone w 2003 roku przez Martę i Piotra Olejniczaków. Zajmują się produkcją magazynów specjalistycznych, głównie językowych. W swojej ofercie mają obecnie siedem czasopism do nauki języków obcych. 

English Matters

Dwumiesięcznik tworzony specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Treść stanowią artykuły mogące służyć do nauki samodzielnej lub w grupie oraz opisujące bieżące wydarzenia, aktualne tematy czy odnoszące się do bieżącej pory roku. Dzięki temu poznajemy uniwersalne słownictwo. Oprócz tego do każdego numer przygotowane są słowniczki czy nagrania mp3 do odsłuchania.

Cena: 9,50 zł

English Business Magazine

Drugie z kolei pismo przeznaczone do nauki języka angielskiego jest jednym w Polsce dedykowanym biznesmanom. Wprowadza w niełatwy obszar tematyki gospodarczej. Treść przeplatana jest gruntownymi analizami i fachowymi komentarzami. Przybliża czytelnikowi specyfikę, na której opiera się język światowego biznesu, a który jest niezbędny do opisania różnych funkcji biznesowych np. marketingu. 

Cena: 19,50 zł

Deutsche Aktuell

Dwumiesięcznik stworzony, pod patronatem Wydawnictwa Wagros, z myślą o osobach uczących się języka niemieckiego na poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Jest niemieckim odpowiednikiem English Matters - posiada podobną rozkładówkę oraz słowniczki i nagrania mp3.

Cena: 9,50 zł¿Español? Sí, gracias

Kwartalnik tworzony dla osób zainteresowanych nauką języka hiszpańskiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Znajdują się w nim tematy uniwersalne oraz zahaczające o aktualne tematy i bieżące wydarzenia. Również i do niego dołączony jest słowniczek i nagrania mp3.

Cena: 10,90 złFrançais Prèsent

Kwartalnik stworzony dla osób uczących się języka francuskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Tematycznie jest podobny do poprzednich i również posiada słowniczek i nagrania mp3.

Cena: 10,90 zł

Italia Mi piace!

Kwartalnik dla osób uczących się języka włoskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Treść stanowią artykuły o tematyce uniwersalnej oraz zahaczającej o aktualne tematy i wydarzenia przeplatane kolorowymi zdjęciami.

Cena: 10,90 zł
Ostanowka: Rossija!

Jedyny w Polsce magazyn dla uczących się języka rosyjskiego. Wydawany co kwartał. Dostarcza ciekawostek i aktualności o krajach i regionach rosyjskojęzycznych, ich mieszkańcach oraz kulturze.

Cena: 11, 90 zł

Zwykle nie czytam gazet, dlatego początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu. Potem jednak pomyślałam, że na rok przed maturą warto łapać się wszystkich możliwości poprawienia swoich zdolności językowych. Jeszcze nie otrzymałam wybranych numerów English Matters, który zainteresował mnie najbardziej, ale według mnie są świetnym rozwiązaniem na załatwienie sobie codziennej styczności z językiem. 

5 komentarzy:

 1. O, dobrze, że jest coś więcej niż English Matters o którym słyszałam <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie czytam jeden z magazynów English Matters i jestem zachwycona!
  Dobre przygotowanie do matury :)
  zaczytana_bella

  OdpowiedzUsuń
 3. Staram się czytać na bieżąco English Matters.

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie magazyny to świetny sposób na podszkolenie swojego języka. Chyba sama powinnam zacząć czytać ten w języku angielskim ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę w końcu zainwestować troszkę w te wydawnictwo, bo jego produkty bardzo mnie interesują :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie komentarz, ponieważ bardzo mnie to motywuje do dalszego pisania o książkach. Pamiętaj jednak, że jest to miejsce na dyskusje na temat posta, a nie spam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...