wtorek, 15 listopada 2016

Świąteczny maraton po raz kolejny?!


Pamiętacie zeszłoroczną zabawę, którą zorganizowałam razem z Kitty Aillą z bloga Biblioteczka Ciekawych Książek? Podobała się wam? No to na pewno ucieszy was informacja, że w tym roku znowu mamy zamiar ją zorganizować! Wygrzebiemy się spod podręczników, zeszytów oraz repetytoriów maturalnych, żeby odetchnąć i chociaż przez pięć dni wspólnie z wami przeczytać kilka ciekawych książek nawiązujących do tego wesołego, rodzinnego święta. 

Tak samo, jak w ubiegłym roku maraton będzie trwał od 26 do 30 grudnia. Znowu przygotowałyśmy pięć kategorii, które przypadają na każdy dzień zabawy. Niedługo podzielimy się z wami naszymi własnymi stosikami i kategoriami ;)

Zachęcamy również do dzielenia się z nami swoimi maratonowymi stosikami i dołączenie do grupy na facebooku Maratony Czytelnicze Suomi i Kitty, gdzie wszyscy możemy na bieżąco dzielić się swoimi osiągnięciami! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie komentarz, ponieważ bardzo mnie to motywuje do dalszego pisania o książkach. Pamiętaj jednak, że jest to miejsce na dyskusje na temat posta, a nie spam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...