wtorek, 10 maja 2016

Nieamerykanie powracają!

Na początku istnienia Biblioteczki powstały tutaj dwa wyzwania czytelnicze, które jednak po kilku miesiącach umarłych śmiercią naturalną, ponieważ zwyczajnie nie potrafiłam dojść z nimi do ładu i składu. Nie wiedziałam, jak pod koniec miesiąca przekazać wam jednocześnie informacje o tym, co przeczytałam ja i uczestnicy, a w pewnym momencie nawet zgubiłam gdzieś sens tego wszystkiego. Zapomniałam, że robię to sama dla siebie, bo chcę skończyć czytać w końcu samych amerykańskich autorów, którzy w większości ulegają modzie, i rozpocząć wreszcie czytanie również autorów pochodzących z innych krajów, którzy są równie świetni, albo nawet lepsi, bo szukają nowych, a przynajmniej, mniej wykorzystywanych rozwiązań, dlatego właśnie na jakiś czas wyzwania zniknęły. Na szczęście dzięki kilku dobrym duszyczkom, które cały czas wypytywały się o powrót tego jednego, najważniejszego, które podobało wam się najbardziej postanowiłam przemyśleć to wszystko i je wskrzesić. Chciałam również dorzucić do niego dodatkowe zasady, ale dotarło do mnie, że w sumie nie ma po co, bo dam wam największą możliwą swobodę w doborze książek do wyzwania, ale tym razem sama będę pilnować zbierania linków do wyzwaniowych recenzji, a co za tym idzie chciałabym mieć listę uczestników i oznaczenia, które recenzje biorą w tym udział. :) Wystarczy wpisać się poniżej w komentarzu i w jakikolwiek sposób, czy to po prostu napisać, czy wstawić poniższy banner na końcu recenzji, a ja sama wpiszę ją w dodam ją w podsumowaniu miesiąca.


Ktoś z was bierze udział? :)
Zaczynamy 1 czerwca!

6 komentarzy:

 1. Bardzo chętnie wezmę udział :) specjalnie utworzę zakładkę na to wyzwanie, tak mam z innymi i w ten sposób się nie gubię, a i tobie będzie łatwiej :) Bardzo się ciesze, ze to wyzwnaie powróciło jakoś w styczniu zapisy mnie ominęły, dopisywać sie jakoś nie chciałam , bo już sporo tego miałam ,a teraz już jedno skończyłam, więc mogę się wziąć za następne.
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. No wiesz Suomi, złamałaś mi serce tą starą formą...
  Oczywiście, że się zapisuję :* a może warto, żebyśmy wklejali tutaj linki do recenzji, wtedy na pewno nic ci nie ucieknie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym wzięła udział, aczkolwiek nie lubię się zbytnio wiązać ponieważ później boję się rozczarować swoim wynikiem :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro od pierwszego czerwca startuje, a tak się składa, że chyba mnie zainteresowałaś autorką z polecajkowego wyzwania i będę jej szukała w bibliotekach w mieście :D

  OdpowiedzUsuń
 5. ale zasady są w końcu po staremu? :D jak tak, to się zgłaszam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomyśli się, bo idea całkiem całkiem

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie komentarz, ponieważ bardzo mnie to motywuje do dalszego pisania o książkach. Pamiętaj jednak, że jest to miejsce na dyskusje na temat posta, a nie spam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...