poniedziałek, 12 września 2016

Biblioteczny Bookhaul #5Ewidentnie powinnam sobie w tej chwili wlepić bana na bibliotekę do następnej lektury szkolnej, bo ja właściwie tylko po to miałam tam wejść. Tylko, że kiedy tylko przestąpiłam próg i podeszłam do kontuary - nawet nie zdążyłam wypakować tych do oddania! - podeszła do mnie pani z całym stosem nowości, które dopiero co zaksięgowała. Ja nie mogłam ich tak sobie zostawić, bo oni by lud by mi je zaraz wypożyczył i następna okazja do ich przeczytania byłaby za najbliższy rok, dlatego dzisiaj przedstawiam wam kolejny stos książek, które będę czytać zamiast uczyć się do matury. Od góry:

 • Inny świat Gustawa Hearlinga-Grudzińskiego, czyli moja lektura szkolna (dobrze chociaż, że ją wzięłam, bo kiedyś poszłam po lekturę, a wyszłam z wszystkim innym tylko nie lekturą)
 • Duma i Uprzedzenie Jane Austen,
 • Mercy. Miłosierna Rebecci Lim,
 • Itch Simona Mayo,
 • Itch. Tom 2. Reakcja Łańcuchowa Simona Mayo,
 • Itch. Tom 3. Mieszanka Wybuchowa Simon Mayo,
 • Przebudzenie Labiryntu Rainera Wekwertha.
Czytaliście, którąś z nich? A może sami macie ochotę na którąś i czekacie niecierpliwie na moją opinię? :)

8 komentarzy:

 1. Skąd znam pójście do biblioteki po lekturę i powrót z dodatkowymi książkami. Niestety, czytałam tylko do momentu "Inny świat", pozostałych nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Inny świat" to bardzo dobra, mocna lektura, powinna zrobić na Ciebie wrażenie.
  No i "Duma i uprzedzenie" <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tych książek czytałam jedynie "Dumę i uprzedzenie", i to parę lat temu, ale zamierzam niedługo sobie ją odświeżyć :P
  Chętnie przeczytałabym również "Przebudzenie labiryntu". /Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja "Dumę i uprzedzenie" czytałam i mam w domu, bo kupuję serię "Kolekcja romantyczna" czy jakoś tak :D A Grudzińskiego uwielbiam <3 Pozostałych nie znam :)

  http://tekstykultury.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym kiedyś przeczytać "Dumę i uprzedzenie" :D
  Pozdrawiam! :D Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam żadnej z tych książek, ale "Itch" wygląda ciekawie. No i klasyczna "Duma i uprzedzenie" - mam ją w planach już od bardzo, bardzo dawna i jakoś nie mogę się zabrać. :p
  Pozdrawiam, Królowa Książek.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie komentarz, ponieważ bardzo mnie to motywuje do dalszego pisania o książkach. Pamiętaj jednak, że jest to miejsce na dyskusje na temat posta, a nie spam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...