środa, 24 lutego 2016

Reorganizacja Biblioteczki

Mam ostatnio manie wprowadzenia zmian w swoje życie i tak samo, jak ułożenia książek nie ominie to Biblioteczki. Pewna osoba po prostu uświadomiła mi, że stworzyłam nie taką wizję bloga, jak chciałam, bo powstał on, żeby dzielić się opiniami o książkach. Poszły one mocno w odstawkę na rzecz zabaw typu TAG, w których po prostu co pięć minut powtarzam, jak najgrubszą książkę przeczytałam, czy jakiego bohatera lubię najbardziej. Ostatnio nawet niesamowicie wyperswadowałam się z czytaniem książek na przód i zaczęłam planowanie recenzji na pierwsze dni kwietnia (już w nowym spojrzeniu, bo we wcześniejszym wchodziłam w maj). Będę się one teraz pojawiały najczęściej dwa razy w tygodniu, ale nie wykluczam momentów, kiedy będę potrzebowała coś wam przeszkadzać i recenzja zostanie zamieniona na post około książkowy. Ograniczam również TAGi. Będę robiła tylko takie, które naprawdę coś wnoszą do mojego image'u jako autorki Biblioteczki czy czytelnika. Będę częściej pisała posty okołoksiążkowe, na konkretne tematy zamiast wymyślać kolejne serie postów.
Pozostawiam wam też listę inicjatyw, które organizuję, abyście nie zgubili się w tym, co zostaje, a co znika.

1. Wywiad z Książkoholikiem

2. Polecajka
(ps. zrobiłam już losowanie, więc jeśli jeszcze nie widzieliście emaila to zerknijcie na pocztę!)

(klikają w pogrubiony tekst znajdzie odnośnik do maratonowej grupy, gdzie zjeżdżając niżej znajdziecie ankietę na temat dnia dyskusji o lutowej książce oraz wybór marcowej, najbliższy maraton przypadnie pewnie w wakacje)

4. Czytelnicy Biblioteczki Suomi
(tutaj również po kliknięciu zostaniecie przeniesieni do facebookowej grupy stworzonej specjalnie dla integracji z wami, jednak nie umiem was zachęcić do interakcji. pomożecie mi coś wymyślić?

fanpage * instagram * twitter * lubimy czytać

9 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia w nowym sposobie blogowania :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia i wytrwałości :)
  Niedawno sama zreorganizowałam bloga, bo posty były zbyt nieregularnie dodawane, więc wiem, że na początku może być troszkę trudno się przyzwyczaić, ale wiem, że dasz radę ;)


  Pozdrawiam :*
  ksiazki-mitchelii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Recenzję lubię czytać najbardziej, więc osobiście cieszę się na planowane zmiany.

  OdpowiedzUsuń
 4. No trzymam kciuki za to, aby rewolucja na blogu (zawsze tak jest przy lekkich zmianach) udała się :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Instagram zaobserwowany! <3
  Buziaki,
  SilverMoon z bloga Books obsession

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę powodzenia przy zmianach! I nie mogę sie doczekać nowych recenzji :) /Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się, że chcesz pójść w nowym kierunku, bo to pozwoli ci na rozwój i dzięki temu Biblioteczka będzie jeszcze lepsza! Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po twojej myśli i żebyś trzymała się wytyczonego planu :)

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 8. I bardzo dobrze ! :) Życzę powodzenia, też ostatnio zaczęły mnie męczyć tagi na każdym blogu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta zmiana powinna wpłynąć bardzo pozytywnie na bloga więc życzę powodzenia w realizacji. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie komentarz, ponieważ bardzo mnie to motywuje do dalszego pisania o książkach. Pamiętaj jednak, że jest to miejsce na dyskusje na temat posta, a nie spam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...