środa, 20 stycznia 2016

Co niesie luty?

Czas w tym tygodniu niesamowicie mnie nagli, bo wiecie ja sądziłam, że będę miała czas spokojnie przygotować się do tego swojego dream tripu bez żadnych obowiązków szkolnych, tymczasem kilka się ich nazbierało. Przede wszystkim to ja miałam zamiar się jutro wyspać, żeby potem w nocy nie spać w pociągu, ale niestety muszę się zwlec z łóżka o szóstej rano i przyjechać do szkoły napisać próbny egzamin teoretyczny z pierwszej kwalifikacji zawodowej. I dlatego też dziś nie będzie TAGu tak, jak planowałam. Zastąpię go jakimś postem na szybko, który właściwie przygotowywał się już od dawna poprzez systematyczne przeglądanie zapowiedzi. Oto, co wypatrzyłam na luty!

  
  
  
  
  
  
  
  
 

Znowu wyszło tego całkiem sporo... i pewnie znowu nic z tego nie kupię, ale przynajmniej moja lista książek na lubimy czytać się powiększa i mam z czego wybierać. :P Zaciekawiło was coś?

14 komentarzy:

 1. Przeglądając różne zapowiedzi na luty, myślałam, że nic z nich mnie nie zainteresuje. A coś jest, a nawet nie jedno, a kilka cosiów ;) Najbardziej jestem ciekawa "Jesteś moja dzikusko" oraz "Życie i śmierć" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czekam na Życie i śmierć, Szklany miecz i Obsesja, już po prostu nie mogę wytrzymać! Chciałabym je mieć w łapkach <3 :D
  Buziaki,
  SilverMoon z bloga Fantastyczne książki

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie Artefakty Maga, a ja czekam na "Długą Utopię" Pratchetta jeszcze. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej interesuje mnie Magonia, ale mam dziwne przeczucie, że dotrze ona do mnie w przyszłym miesiącu w Epikboxie, dlatego na razie wstrzymuję się z kupnem :)

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie nic jakoś nie wpadło mi w oko :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę w końcu sięgnąć po książki pani Tartt, ale na razie skuszę się na starsze pozycje ;) Reszta raczej mnie nie interesuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia na tym egzaminie, no i miłej podróży. ;)
  Kilka książek ma ciekawe okładki, ale nic jakoś szczególnie mnie nie zaciekawiło. Zobaczymy jak to będzie. Na razie i tak nadrabiam jeszcze zaległości. :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Juz sie nie mogę doczekać :)czekam na recenzje niektórych książek mam nadzieje że napiszesz :) pozdrawiam cieplutko
  http://wiktoriaczytarazemzwami.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zaciekawiła mnie książka Cobena, więc już dopisuję ją do mojej listy ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Od dawna ciągnie mnie do przeczytania "EZOTERO" :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy mnie coś zaciekawiło? Niestety tak :( I są to wszystkie tytuły... :/ Ciężkie życie książkoholika :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja czekam na "Szklany miecz", "Panikę" i "Kamień i sól" :D

  OdpowiedzUsuń
 13. "Życie i śmierć" to będzie dosyć dziwne,bo w sumie niczym "nowe" 50 twarzy Grey

  OdpowiedzUsuń
 14. Z tego zestawienia najbardziej kuszą mnie dwie pozycje: "Wszystkie drogi prowadzą do Kairu" oraz "Łaska". Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie komentarz, ponieważ bardzo mnie to motywuje do dalszego pisania o książkach. Pamiętaj jednak, że jest to miejsce na dyskusje na temat posta, a nie spam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...